Torrente 5 – 2014 Türkçe Dublaj Full HD izle

12-11-2015
Sorun Bildir

Film Bilgileri
Torrente 5 – 2014 Türkçe Dublaj Full HD izle
1479

Torrente 5

Torrente 5 izle hem aksiyon hem de komedi severler için bir oyunun devamı niteliğinde vizyona girmiş eğlenceli bir film. Film izlemenin tadına varacağınız bu keyifli yapımda özellikle dikkati çeken unsur, online bir oyunun uyarlaması olmasıdır. İzleyiciler oynadıkları oyunun bir filme dönüştürülmesinden oldukça hoşnut kalmışlardır. Yönetmenin bu fikri, filmin vizyona girdiğinde başarı elde etmesine olanak sağlamıştır. Genelde klasik yapıtlar vizyondayken, böylesi farklı bir yapıtın vizyona girmesi, hem izleyicileri hem de filmde emeği geçen tüm ekibi mutlu etmiştir. Filmde yalnızca tek kategori unsurunun bulunmayışı da filmin başarıyı yakalamasındaki önemli etkenlerden birisidir.

 

 

torrente-5-izle

 

 

Torrente 5 türkçe dublaj izle filminde 2018 yılı tarih olarak konu alınmış. Film İspanya’da geçiyor. Film ismini baş karakteri Torrente’ten almış. Torrente uzun bir süre hapis hayatı yaşadıktan sonra 2018 yılında tahliye olur. Kanuna karşı gelmiş olması ve hapiste yatması onun suç işlemeye devam etmesini engellemeyecektir. 2018 Yılında hapisten çıkmasıyla İspanya’nın eskiye göre çok değiştiğini görür. Çok para kazanması gerektiğini düşünen Torrente, büyük bir kumarhaneyi soymayı düşünür. Bu soygunu tek başına yapması imkansızdır. Bu nedenle de hapishanede edindiği suçlu arkadaşlarından yardım almayı düşünür. Keza bir güvenlik uzmanı olan ve hapse düşen John Marshall ona yardım etmeye hazırdır ve birlikte kumarhaneyi soyma planları hazırlarlar. John Marshall bir güvenlik uzmanı olduğu için işin ayrıntılarını daha iyi hesap eder. Her türlü güvenlik önlemini hesaba katar ve profesyonel bir soygun için neler yapmaları gerektiğini Torrente ile paylaşır. Maceraları böylece başlar. Komedi unsurlarının yanı sıra aksiyonun da hiç eksik olmadığı Torrente 5 filminde başrol oyuncuları Alec Baldwin, Silvia Abril, Neus Asensi, Maxi İglesias ve Carlos Areces’tir. Usta oyuncuların yanı sıra yönetmen, yapımcı ve senatrist olan Santiago Segura da filmin başarıya ulaşmasında büyük emek vermiştir.

 

 

Film tam 105 dakika sürmektedir ve bu süre içinde izleyici gözünü kırpmadan filmi izlemek istemektedir. Çünkü filmde aksiyon hiç eksik olmamaktadır. Torrente 5 full hd izle filmi, aksiyon severlerin sıklıkla tercih ettiği filmlerden birisidir. Pek çok film arşivinde yerini de almayı başarmıştır.

Film Hakkında Görüşleriniz

Film Hakkında Daha Önce Yapılan Yorumlar (1)
  1. ÇARŞI 12 Şubat 2016, 20:28 -

    vk ne demek
    admin
    kopi yapıştır salla

Benzer Filmler
FullHDFilmizledim.org sitesinde 2014 ve 2015 yılının en kaliteli ve en yeni filmlerini Türkçe dublaj Film izlemek isteyenler full ve 720p - 1080p kalitede hd film izleme seçenekleriyle online ve bedava izleyebilirler. En iyi vizyon filmleri, 2014 yılında sinemalarda gösterime giren vizyondaki filmler ile 2013, 2012 ve önceki senenelerde vizyona giren en iyi ve güzel, IMDB TOP 250 kategorisindeki en iyi aksiyon, korku, gerilim, komedi, macera, animasyon, bilim kurgu, fantastik, romantik ve dram türlerindeki yabancı film ve yabancı dizi izleyebilir, Sinemalar com adresinde yer alan en kaliteli filmleri Full HD Film izledim sitemizde donmadan ve kesilmeden izleyeceksiniz. Boxset - seri filmler izlemenin ayrıcalığı da FullHDFilmizledim.org adresinde sizleri bekliyor. Film izlemek isteyenlerin her zaman sitemizi tercih etmesinin bir sebebi olmalı, değil mi? Sitemizde en popüler kategori ise film izle 2018 kategorisidir.Ayrıca sitedeki tüm içeriği Google rahatça görsün diye Sitemap da ekledik.