İletişim

Sitemiz www.fullhdfilmizledim.org online ve Türkçe dublaj film izleme sitesi olarak; Sitemizde bulunan videoların hiçbiri sunucumuzda barınmamaktadır.
Google, Youtube, VK vb. video yayın sitelerden embed kodunu alarak sitemize eklediğimizi bilmenizi isteriz.

 

Hak sahipleri videolarının kaldırılmasını isterlerse bize sadece aşağıda yer alan mail adresi yolu ile ulaşmaları yeterlidir !!! Kaldırılmasını istedikleri video en geç 3 gün içerisinde yayından kaldırılır.

Ayrıca;

Sitemiz ile ilgili her türlü görüşlerinizi, Reklam isteklerinizi, şikayetlerinizi, önerilerinizi ve tekliflerinizi aşağıda yer alan mail adresi aracılığıyla bildirebilirsiniz.

Sitemizden Video/Film izleyen herkez,aşağıdaki koşulları okumuş olarak kabul edilir.

1-)Bu Sitedeki Tüm Videolar; video.google.com,video.yahoo.com,vk.com gibi büyük video sitelerinden alınmaktadır.

2-)Sunucumuzda Kesinlikle Video/Film Barındırılmamaktadır.

3-)Sitemizdeki her türlü içeriği kullanmak,kullanıcının iradesinde olup,zorunlu değildir.

4-)Sitemizde;Türkiye Cumhuriyeti Devleti’ni küçümseyecek,aşağılayacak ve toprak bütünlüğümüzü bölmeye yönelik olan herhangi bir materyal bulunmamaktadır.

5-)Sitemiz her yaş grubuna hitâben kurulmuş olup,içeriğimizde +18,Warez ve Türk Cezâ Kanunu’na aykırı içerikler bulunmamaktadır.

6-)Sitemizde Filmlere yapılan yorumların sorumlusu,yorumu yapan kişilerdir. Bu nedenle Onlinefilmizledim.com sitesi sorumlu tutulamaz. Uygunsuz yorum görüldüğü taktirde,Site yöneticilerince derhâl silinecektir…

 

İLETİŞİM MAİL ADRESİMİZ = fullhdfilmizledim@gmail.com

FullHDFilmizledim.org sitesinde 2014 ve 2015 yılının en kaliteli ve en yeni filmlerini Türkçe dublaj Film izlemek isteyenler full ve 720p - 1080p kalitede hd film izleme seçenekleriyle online ve bedava izleyebilirler. En iyi vizyon filmleri, 2014 yılında sinemalarda gösterime giren vizyondaki filmler ile 2013, 2012 ve önceki senenelerde vizyona giren en iyi ve güzel, IMDB TOP 250 kategorisindeki en iyi aksiyon, korku, gerilim, komedi, macera, animasyon, bilim kurgu, fantastik, romantik ve dram türlerindeki yabancı film ve yabancı dizi izleyebilir, Sinemalar com adresinde yer alan en kaliteli filmleri Full HD Film izledim sitemizde donmadan ve kesilmeden izleyeceksiniz. Boxset - seri filmler izlemenin ayrıcalığı da FullHDFilmizledim.org adresinde sizleri bekliyor. Film izlemek isteyenlerin her zaman sitemizi tercih etmesinin bir sebebi olmalı, değil mi? Ayrıca sitedeki tüm içeriği Google rahatça görsün diye Sitemap da ekledik.