A Christmas Horror Story – (2015) Full HD izle

17-12-2015
Sorun Bildir

Film Bilgileri
A Christmas Horror Story – (2015) Full HD izle
1914

İyi yıllar… Yılın en çok beklenen günü. Sonun başlangıcı. Yılbaşı denildiğinde aklımıza ilk gelen mükemmel yılbaşı hayalini, hayatın güzel yanları ile beslemek isteriz, değil mi? Korku filmlerine yeni bir bakış getiren bu film, bir yıl önce yılbaşında bir okulda işlenen cinayeti inceleyen senaryosuyla, Grant Harvey, Steven Hoban ve BrettSullivan’ı yönetmen olarak bir araya getiriyor. Şu an net bir bilgiye ulaşmak güç ama A Christmas Horror Story izle dilimize Bir Yılbaşı Korku Hikayesi olarak tercüme edilebilir. Filmin başrollerinde George Buza, William Shatner, AmyForsyth, Michelle Nolden, RobArcher, gibi iyi oyuncular yer alıyor. Noel Baba bile bizi bu gerilimden uzak tutamayacak. Filmin yapım yılı 2015 yapım yeri Kanada. Pek yakında vizyonda…

 

A-Christmas-Horror-Story-izle

 

A Christmas Horror Story full izle filmi ile, ‘aile, sürüp giden gelenekler ve affedicilik’anlayışı aranırsa… Çocuklar hediye konusunda Noel Baba’ya odaklıdır. Akılların almadığı bircinayetten kendimizi kurtarabilirsek, dönüp onu inceleyeceğiz. Şeytan Noel Baba’yı bile korkutabilir ama öğrenciler işin ucunu bırakmayacaklar. Bu dehşet verici olayların yılbaşı ile ne ilgisi olabilir? Ölen iki öğrencinin ardından cinayeti araştıranların mahsur kaldığı bir okuldaöğrenci olmak nasıl bir şey? Eski dostun düşmana dönüşümünü gözlemleyebileceğimiz Krampus’un nefretini açığa vuruşu… Olanların etkisi altında merak uyandıran bir cesaret ve gizem dolu bekleyiş… Bailey Downs kasabası! Olayların nedeni, yeraltında gizli eski manastır tipi yapılanmada kendi gizemini koruyan cinayetin araştırılmasına yön veriyor. Cinayet çözülemediği için, okulun öğrencileri bir kamerayla okul projesi bahanesiyle yola çıkıyor. Okulda araştırma yapan öğrenciler arasına katılamayan bir diğeri, ailesiyle zengin akrabalarını ziyarete giderken, davranışlarındaki tedirginlik Noel Baba düşmanı Krampus’un dikkatini çekiyor.

 

Kötülükleri cezasız bırakmayacak bu anlayış, yılbaşı ikiyüzlülüğünün perde arkası. Birden değişen olaylar arasında bir anda yok olan çocuğun yılbaşı ağacını keserken başından geçenler, Noel Baba’nın geyiklerinin başına gelenler, aşırı heyecanlı DJ’in yılbaşı hakkında laf kalabalığı yapışını izleyen kanaldaki olaylardan bahsedilebilir. A Christmas Horror Story türkçe dublaj izle filminde, çeşitli hikayeleri kestirme yollarla birleştiren bir kurgu söz konusu. İyi seyirler.

Film Hakkında Görüşleriniz

Film Hakkında Daha Önce Yapılan Yorumlar (1)
  1. sda 18 Aralık 2015, 19:32 -

    harika bir film

Benzer Filmler
FullHDFilmizledim.org sitesinde 2014 ve 2015 yılının en kaliteli ve en yeni filmlerini Türkçe dublaj Film izlemek isteyenler full ve 720p - 1080p kalitede hd film izleme seçenekleriyle online ve bedava izleyebilirler. En iyi vizyon filmleri, 2014 yılında sinemalarda gösterime giren vizyondaki filmler ile 2013, 2012 ve önceki senenelerde vizyona giren en iyi ve güzel, IMDB TOP 250 kategorisindeki en iyi aksiyon, korku, gerilim, komedi, macera, animasyon, bilim kurgu, fantastik, romantik ve dram türlerindeki yabancı film ve yabancı dizi izleyebilir, Sinemalar com adresinde yer alan en kaliteli filmleri Full HD Film izledim sitemizde donmadan ve kesilmeden izleyeceksiniz. Boxset - seri filmler izlemenin ayrıcalığı da FullHDFilmizledim.org adresinde sizleri bekliyor. Film izlemek isteyenlerin her zaman sitemizi tercih etmesinin bir sebebi olmalı, değil mi? Sitemizde en popüler kategori ise film izle 2018 kategorisidir.Ayrıca sitedeki tüm içeriği Google rahatça görsün diye Sitemap da ekledik.