1001 Grams – (2014) 720p VK Full HD izle

14-10-2015
Sorun Bildir

Film Bilgileri
1001 Grams – (2014) 720p VK Full HD izle
672

1001 Grams türkçe dublaj izle de Aşk ve dram bir arada. Film izlemenin en keyifli yanlarından birisi de günlük yaşamdan kesitler yakalamak ve” İnsanlar da benim yaşadıklarımı yaşayabiliyor.” diyerek rahatlamaktır. Film izlemek bir nevi terapi yöntemidir. Zamanı kafamızı yormadan değerli bir şekilde kullanmak, kendi hayatımızdan parçaları izlediğimiz filmde bulmak ve zaman zaman hayata dair kaçırdığımız değerli duyguların varlığını anımsamak için hayatımıza daima yeni filmler de sokmalıyız. İzleyiciye keyifli dakikalar yaşatarak farkındalık uyandıracak mutlaka izlenmesi gereken filmlerden birisi 1001 Grams.

 

1001-gram-1001-grams-izle
2014 Yılında vizyona girerek oldukça başarılı bir gişe elde eden 1001 Grams, konusuyla insan psikolojisine hitap ediyor. Kaybettiklerimizi anımsatan, vaktimizin değerli olduğunu bir kez daha fark ettiren ve insani duyguları içimizde filizlendiren 1001 Grams filminin yönetmenliğini Bent Hamer üstlenmiş. Yönetmen her sahneyle izleyicinin kalbine dokunmayı amaçlamış ve bunu başarmış. Dram kategorisi içinde ele alınan filmde aslında dramdan fazlası var. Aşk var, heyecan var, gerçeklik var, mutluluk var… 1001 Grams full hd izle filminde oyuncular ise Ane Dahl Torp, Per Christian Ellefsen, Laurent Stocker, Magne Havard Brekke ve Peter Hudson. Usta oyuncularla çekilen Norveç yapımı bu film tam 93 dakika boyunca izleyici içine çekiyor. 1001 Grams filminin konusu ise oldukça ilginç. Baba Ernst ve kızı Marie her şeyin fizik kurallarına uygun olması gerektiğini düşünen ikilidir. Bu ikili hayattaki her şeyi –duygular dahil olmak üzere- fizik kurallarına bağlamaktadırlar. Bir gün Paris’te uluslar arası fizik konferansı düzenlenir. Aslında konferansa bilim insanı olan Ernst gidecektir. Ancak kalp krizi geçirir. Bu nedenle de kızı Marie onun yerine Paris’e fizik konferansına gider. Paris’te ona her şeyin fizik kuralı olmadığını öğretecek olan Pi ile tanışır. Pi ona hayatta farklı ve özel duyguların da olduğunu ve duyguların bilimden daha farklı harekete geçtiğini öğretecektir. Pi ve Marie arasında Paris’te bir aşk doğar. Marie artık farklı bir dünyanın varlığına da inanmaya başlamıştır.

 
1001 Grams izleyicilerine güzel duyguları tattıracak oldukça keyifli bir film. 2014’te çıkan filmi sizler de hemen izleyebilirsiniz.

Film Hakkında Görüşleriniz

Benzer Filmler
FullHDFilmizledim.org sitesinde 2014 ve 2015 yılının en kaliteli ve en yeni filmlerini Türkçe dublaj Film izlemek isteyenler full ve 720p - 1080p kalitede hd film izleme seçenekleriyle online ve bedava izleyebilirler. En iyi vizyon filmleri, 2014 yılında sinemalarda gösterime giren vizyondaki filmler ile 2013, 2012 ve önceki senenelerde vizyona giren en iyi ve güzel, IMDB TOP 250 kategorisindeki en iyi aksiyon, korku, gerilim, komedi, macera, animasyon, bilim kurgu, fantastik, romantik ve dram türlerindeki yabancı film ve yabancı dizi izleyebilir, Sinemalar com adresinde yer alan en kaliteli filmleri Full HD Film izledim sitemizde donmadan ve kesilmeden izleyeceksiniz. Boxset - seri filmler izlemenin ayrıcalığı da FullHDFilmizledim.org adresinde sizleri bekliyor. Film izlemek isteyenlerin her zaman sitemizi tercih etmesinin bir sebebi olmalı, değil mi? Sitemizde en popüler kategori ise film izle 2018 kategorisidir.Ayrıca sitedeki tüm içeriği Google rahatça görsün diye Sitemap da ekledik.